oraz inne związane z tym tematem głupoty

sobota, 14 kwietnia 2012

Zapiski Administracyjne: Dyrdymały na Google Plusie

Jeśli dziś przypadkiem zajrzeliście tutaj wcześniej - mogliście porządnie się przerazić. Pewne elementy strony pojawiały się, inne znikały, a wszystko latało z jednego kąta ekranu w drugi. Było to spowodowane tym, że chciałam zmienić w wyglądzie bloga jedną rzecz, ale popełniłam pewien błąd i posypał się cały CSS. A potem stwierdziłam, że skoro już grzebię w kodzie, to przy okazji poprawię kilka innych rzeczy.

Wiecie kto w ogóle był sprawcą całego tego zamieszania? Straszliwy widget do Google Plusa, który teraz możecie zobaczyć w prawym górnym rogu strony.


Wiem, że może to trochę narcystyczne, ale postanowiłam założyć sobie na G+ fan-page mojej własnej osoby. Żeby się usprawiedliwić napiszę, iż chciałam w ten sposób poeksperymentować z social-mediami (bo wiecie, jeśli coś z tego wyjdzie, to w przyszłości będę mogła się tym w CV pochwalić). A poza tym - jeśli sama nie założyłabym sobie fan clubu, to nikt inny pewnie by tego za mnie nie zrobił. ;)

Poza G+ oraz strasznymi zmianami w kodzie strony - zmodyfikowałam też kilka innych rzeczy. Szczegółami nie będę was zanudzać, ale jeśli przypadkiem jestecie tego ciekawi - napisałam o tym na zwykłych Dyrdymałach.


No dobrze, to wszytko na dzisiaj. Będzie mi miło, jeśli zapiszecie się do mojego fan clubu na Google+. Ale gdybyście tego nie zrobili, nie będę płakać i nie strzelę focha. Wiem, że mnie lubicie, inaczej byście tego wpisu pewnie nie czytali.

A jutro postaram się opublikować jakiś prawdziwy Filmowo-Serialowy wpis, bo przez te głupie święta* dawno niczego nowego tutaj nie było.

*to znaczy - święta nie są głupie same w sobie - głupie jest po prostu to, że z ich powodu nie miałam czasu na blogowanie

2 komentarze:

 1. A na Gieplus nie potrzeba już mieć elitarnego zaproszenia? Z tego, co widziałem to tam jeszcze straszna pustynia Nomadów, wszystkim na razie za wygodnie na facebuczku.

  gawith.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaproszenie chyba nie jest potrzebne. Samo konto Google można założyć ot tak, a jak już się je ma, to na G+ możesz się bez problemu zapisać.
  Na stronie przeglądarki Googla w lewym górnym rogu jest napis +Ty - klikając w to miejsce chyba też zapisujesz się od razu do serwisu społecznościowego.

  @straszna pustynia Nomadów
  Hehe, zgadza się, ale G+ to młody serwis - wierzę, że jeszcze się rozkręci.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...